אנחנו כאן כי אנחנו אוהבים חדשנות.
אנחנו כאן כדי להפוך את עולם היזמות הטכנולוגית פתוח לכולם.
אנחנו כאן כדי להביא את החדשנות לקצה.

רוצה להצטרף?

בית התוכנה של הסטארט-אפים הוא בית לפתרונות תוכנה חדשניים הנותן פתרונות מקצה לקצה..


בית התוכנה מתמחה בפיתוח למובייל, פיתוח אפליקציות לאייפון - iOS ולאנדרואיד.

יש לנו ניסיון רב בפיתוח אפליקציות חברתיות ובפיתוח אפליקציות מבוססות מיקום. אנחנו מומחים להתממשקות לממשק התוכנה של פייסבוק, פייפל ולממשק התוכנה של המפות של גוגל - Google Maps.

יש לנו ניסיון רב בפיתוח אפליקציות לשיחות ועידה המבוססות על ה- SDK של אובו (Oovoo) ו-או על הקוד הפתוח של לינפון (Linphone).

אנחנו מומחים בפיתוח מערכות BackEnd ושרתים מבוססי MVC4 ו- ASP.NET.

icon

בית התוכנה של הסטארט-אפים זו חברה הנותנת שירותי פיתוח תוכנה כוללים לסטארט-אפים הנמצאים בשלבי ההקמה. סטארט-אפים המתעניינים בפיתוח מוצרי תוכנה חדשניים.

אז מה עושים אצלינו


הצוות שלנו מורכב ממומחים מובילים בתחומי פיתוח תוכנה. אנחנו מומחים בפיתוח למובייל, אייפון, אנדרואיד.
מטרות הבית הן:


  • לפתח במהירות, ביעילות ובמקצוענות בתמחור הוגן.
  • לחסוך ליזם / לסטארט-אפ זמן וכסף.

icon

בית התוכנה של הסטארט-אפים נותן עזרה במשאבי פיתוח ליזמים, לסטארט-אפים, וכמו כן למחלקות תוכנה חדשניות בחברות גדולות ומבוססות. בית התוכנה של הסטארט-אפים מספק שני סוגים של שירותי פיתוח תוכנה.

  1. פתרון שלם מקצה לקצה.
  2. יחידת תוכנה.


פתרון שלם מקצה לקצה בפתרון שלם מקצה לקצה, היזם מגיע עם הרעיון והמימון, בית התוכנה של הסטארט-אפים אחראי על פיתוח התוכנה מקצה לקצה. הפיתוח בפתרון שלם יכלול, מסמך דרישות לרעיון, מסמך אפיון, עיצוב ואפיון חווית משתמש. הבית של הסטארט-אפים אחראי על המחקר והפיתוח, על בדיקות התוכנה ועל הוצאת גרסאות תוכנה.

יחידת תוכנה בפתרון של יחידת תוכנה אנחנו מספקים צוות של מתכנתים, מומחים לתוכנה, לעזור למחלקת המחקר והפיתוח של הסטארט-אפ. צוות התוכנה שלנו מומחה בנושאים שונים כגון, תכנות בשפות שונות, ניהול בסיס נתונים, מחשוב ענן, תכנות למובייל ולאמבדד, תכנות בדוט נט, ועוד.

icon

הפילוסופיה שלנו:

  • להיות מחלקת המחקר והפיתוח של הסטארט-אפ.
  • להיות זמינים תמיד.
  • לתת תמחורים נוחים והוגנים.
  • להיות הכי טובים בכל תחום.
  • שכל לקוחותינו יהיו לקוחות מרוצים.
  • לעשות מאמצים עליונים לעמוד בלוחות הזמנים של הלקוח.
אנחנו מאמינים שההצלחה של לקוחותינו היא ההצלחה שלנו.

icon

DOT.NET MVC 4 Framework
מומחים בפיתוח צד שרת מבוסס MVC. ובפרט, פיתחנו מספר שרתים מבוססי הטכנולוגיה הזו הנותנים מענה למיליוני בקשות מאפליקציות ומאתרי ווב.

Objective C and iOs
אנחנו מפתחים אפליקציות לאייפון ולאייפד. אפליקציות מורכבות עם ממשקים חדשניים ומרהיבים.

Android
אנחנו מפתחים אפליקציות לאנדרואיד. מומחים בפיתוח ממשקים המתאימים לרזולוציות שונות עבור מכשירים שונים.אנחנו מומחים בעבודה עם Legasi Code הכתוב בשפת ++C ובניית גשר ב- NDK ו- JNI להפעלה גם במערכת ההפעלה אנדרואיד.

ASP.NET
מומחים בפיתוח לווב - אתרים מורכבים עם ממשק מורכב וגישות לבסיסי נתונים דרך Entity Framework.

Amazon EC2, S3, SES and AWS
אנחנו מכירים טוב את הענן של אמזון. השרתים שאנחנו מפתחים מאוחסנים בענן של אמזון. כמו כן פיתחנו מספר תוכנות באמצעות ממשק AWS לאחסון ושליחת מיילים דרך שירותי הענן של אמזון.

GPS and Maps
אנחנו מפתחים אפליקציות ואתרים מבוססי מיקום. בין התוכנות שפיתחנו, אתר המציג מיקומים של רכבים על גבי מפה, אפליקציה להצגה של מקומות קרובים ואפליקציה להצגת מיקומך הנוכחי על גבי מפה ושליחתו לשרת.

Media-Video-Audio and Streamers
פיתחנו מספר תוכנות ואפליקציות בתחום הוידאו. בין היתר, פיתחנו סטרימר מבוסס כרטיס אמבדד של TI DM 365, פיתחנו מערכת לשידור וידאו ממצלמה תלת מימדית, בנוסף, פיתחנו אפליקציה המשדרת קול ווידאו בפרוטוקול SIP.

Dot.Net C# (Sharp)
כאשר אנחנו מפתחים בדוט-נט אנחנו בעיקר מפתחים ב- C Sharp. פיתוח בדוט-נט בדרך כלל מיועד לפרויקטים שאינם מערבים פיתוח אמבדד וכאשר אין סיבה מהותית לכתיבה בשפות "נחותות" יותר כמו C או ++C. המטרה היא תמיד לבחור את השפה המתאימה ביותר לפרויקט, בעיקר מהצד של מהירות היציאה לשוק והקלות בתחזוקה, דברים המוזילים את עלות הפרויקט כולו.

GWT
יש לנו ניסיון בפיתוח אתרים מבוססי GWT, ובפרט, פיתחנו אתר דינמי המציג מיקום אמיתי של מכוניות על גבי מפה. המיקום משתנה באופן דינמי כל הזמן באמצעות גישה לשרת בפרוטוקול JSON, לקבלת הנתונים העדכניים.

Embedded PIC24F - MPLAB
עבור חברת הסטארט-אפ איידיסיה (שנמכרה זה מכבר לחברת אינטל) ממשנו על גבי PIC אלגוריתם ביומטרי הכתוב בשפת C. האלגוריתם רץ על מעבד PIC (אמבדד) עם עשרות מיליוני חישובים בשניה ועם צריכת זיכרון מינימלית עבור האלגוריתם של Mega.

Linux
יש לנו שליטה מלאה במערכת ההפעלה לינוקס. העבודה שלנו בלינוקס כוללת שליטה מלאה בעבודה עם קוד פתוח כמו ספריות לבלוטוס', ספריות לסטרימרים, ספריות לשיחות ועידה ועוד.

Windows
אנחנו מפתחים בסביבת חלונות , שרתים, קליינטים ואתרים.

C++
שפת ++C היא שפת אם עבורינו. אנחנו משתמשים בשפה זו כאשר יש צורך לכתוב קוד שיוכל לרוץ על מספר מערכות הפעלה או כאשר אנחנו נדרשים לתחזק Legacy code.

C
כתיבת תוכנה בשפת C מצריכה מומחיות רבה. אנחנו יודעים, גם בסביבת C להשתמש במטודולוגיית מונחה עצמים, חלוקה לאובייקטים ומחלקות. אנחנו אפילו ממשים את ריבוי התצורתיות - Polymorphism על גבי שפה זו. יש לנו ידע רב במציאת דליפות זיכרון ובעבודה עם כלים כמו BoundsChecker.

Java
בשפת הפיתוח ג'אווה יש לנו ניסיון רב. הן בכתיבת אפליקציות למערכת ההפעלה אנדרואיד והן בפיתוח שרתים ואתרים מבוססי GWT.

COM and DCOM
אנחנו מכירים את המטודולוגיה ה- COM-ית על בוריה. אנחנו יודעים לפתח ולדבאג COM ב- C++ או ב- VB. בנוסף, יש לנו ניסיון בעבודה עם דוט.נט מול COM.

Bluetooth
אנחנו מכירים את הפרוטוקול על בוריו. פיתחנו במערכת ההפעלה לינוקס, תוכנת קליינט סרבר לצ'אט מעל בלוטוס'. מכירים מצויין את הפרוטוקולים השונים, פרוטוקול SPP ועוד.

Multithreading
אנחנו משתמשים בריבוי משימות על פי הצורך בתוכנות שאנחנו מפתחים. יש לנו תשתית לריבוי משימות בפלטפורמות שונות, לינוקס, חלונות. כתבנו תוכנה למסחר אוטומטי בבורסה המחזיקה באופן מקבילי כ-20 משימות.

Object Oriented and Design Patterns
תכנות מונחה עצמים נמצא בכל תוכנה שאנחנו מפתחים. ישנה הקפדה על חלוקה לשכבות, שכבת בסיס הנתונים, שכבת השרת ושכבת הלקוח (קליינט). לכל שכבה יש API מסודר. בנוסף, כל שכבה מחולקת למחלקות משנה, ישנו שימוש חוזר בפונקציונליות באוביקטים דומים על ידי ירושה וריבוי צורתיות (Polymorphism). אנחנו מכירים ומשתמשים במידת הצורך ב- Design Patterns, בין היתר ב-: Singleton, Factory and Observer. בכל השרתים שלנו יש שימוש ב- Entity Framework לגישות לבסיס הנתונים.

רשתות חברתיות
אנחנו מפתחים אפליקציות עם גישות לרשתות חברתיות. בפרט, פיתחנו אפליקציית אייפון המשתמשת בפייסבוק לצורך כניסה וזיהוי משתמש, בנוסף, האפליקציה מעלה Post-ים לפייסבוק ומתקשרת עם רשימת החברים של המשתמש.

Directshow Filters
פיתחנו Directshow Filter עבור מצלמה של חברת Point Grey. המצלמה מסוג - Ladybug2. הפילטר מאפשר לראות את הסטרים של הוידאו בכל תוכנה התומכת ב- Directshow, כמו סקייפ, Flash Media Live Encoder, ועוד.

Unit Testing Frameworks - NUNIT & CPP UNIT
אנחנו רואים חשיבות רבה בביצוע בדיקות תוכנה. כדי להגיע לבדיקות מקיפות, אנחנו מבצעים בדיקות דקדקניות לכל מודול אותו אנו מפתחים, זאת באמצעות Unit Tests. בנוסף, אנחנו משמשים כיועצים עבור חברות תוכנה אחרות, לצורך התמעת המטודולוגיה והשימוש בתשתיות הקוד הפתוח לביצוע Unit Tests.

Linphone and SIP Protocol
אנחנו מכירים את ה- API של Linphone על בוריו. יש לנו ניסיון בקימפול ה- API על מערכת לינוקס כדי ליצר ממנו את ה- API עבור מערכת ההפעלה אנדרואיד. בנינו באנדרואיד קליינט חדש המבוסס על ה- API של Linphone. מכירים טוב את פרוטוקול SIP המשמש את אפליקציית Linphone.

מסחר אוטומטי בבורסה ומערכת סיברון
פיתחנו פרויקט למסחר אוטומטי בבורסה. התוכנה מבצעת את המסחר בזמנים קצרים ביותר על אופציות המעו"ף. התוכנה משתמשת ב- API של סיברון לצורך ביצוע פעולות המסחר.

JSON Protocol
אנחנו משתמשים בפרוטוקול JSON לתקשורת בין שרתי ה- MVC שאנחנו מפתחים לבין אפליקציות המובייל. יש לנו תשתיות ל- Parsing של JSON בכל פלטפורמה ושפה: JAVA for Android, C# for Microsoft MVC Server and C++ for Linux.

Biometrics - Fingerprint - ECG
יש לנו ניסיון רב בפיתוח מערכות ביומטריות על פי טביעת אצבע או על פי א.ק.ג. חקרנו את ה- Bio-API עד היסוד ועבדנו עם SDK-ים שונים של טביעת אצבע. בנוסף, פיתחנו אלגוריתם לזיהוי אנשים על פי א.ק.ג, כחלק מעבודתינו עם חברת הסטארט-אפ, איידיסיה, שנמכרה לחברת אינטל. במסגרת עבודה זו פיתחנו SDK שלם המאפשר לחברות צד שלישי לפתח אפליקציות מעל ה- SDK הביומטרי שלנו.

Log4XX - Log4Net - Log4J
אנחנו משתמשים בקוד הפתוח של Apache לכתיבת לוגים במערכת התוכנה. אנחנו רואים חשיבות רבה בכתיבה ללוג אשר עוזרת בפתירון של בעיות תוכנה רבות.

BlueZ
חקרנו במשך זמן ממושך את הנושא: תקשורת בלוטוס' מעל מערכת ההפעלה לינוקס ופיתחנו תוכנות המשתמשות בספריית הקוד הפתוח BlueZ לתקשורת Bluetooth. בין היתר פיתחנו תוכנת צ'אט, שרת לקוח בפרוטוקול SPP וחקרנו את פרוטורקול הקול עבור מימוש אזניית בלוטוס'.

icon

teamimage

אנחנו צוות של מהנדסי תוכנה מומחים בפיתוח תוכנה. הצוות מנוהל על ידי שמוליק שחר.

icon

אנחנו מפתחים פרויקטים בפלטפורמות רבות, כולל: אנדרואיד, אייפון, חלונות, לינוקס אמבדד, למחשבי אפל ועוד.
בין הפרויקטים שפיתחנו: אפליקציות מבוססות מיקום לאנדרואיד ולאייפון, Monitors AnyWhere עבור חברת גרינוור, שרתי MVC4, פיתוחי ביומטריה עבור חברת הסטארט-אפ אידיסיה - IDesia - שלאחרונה נמכרה לחברת אינטל, ועוד.

חסוי
פיתוח מיזם חדשני לדירוג מקומות בילוי ומסעדות דרך אפליקציית אייפון המתקשרת עם פייסבוק. האפליקציה שולחת את מיקום המכשיר באמצעות ה- GPS.

MoveMe
עבור יזם פרטי, פיתוח אפליקציית אייפון עם UI מורכב לסימולציה של שליטה על הזזת עצמים מהעולם האמיתי לעולם הוירטואלי. האפליקצייה פותחה ב- Xcode.

Sherys
עבור חברת סטארט-אפ בהקמה, איפיון ופיתוח של מערכת ניהול ב- ASP.NET מבוססת ווב לניהול משתמשים ותוכן. פיתוח שרת MVC4 עם SQL-Server. פיתוח אפליקציית אייפון ואפליקציית אנדרואיד תואמת. שימוש בשירותי הענן של אמזון.

חסוי
עבור חברת סטארט-אפ, פיתוח תוכנה למסחר אוטומטי בבורסת תל-אביב. התוכנה סוחרת במניות ובאופציות מעו"ף באמצעות מערכת סיברון.

NextNine
יעוץ ועזרה בפיתוח של אוביקט COM. יעוץ בהעברת האוביקט לתמיכה ב- UNICODE.

iPoint-Media
פיתוח אפליקצייה לשיחות וידאו באנדרואיד, מבוססת מיקום עם תצוגה של מפה ותקשורת לשרת ייעודי

Monitors AnyWhere
עבור חברת גרינוור, פיתוח תוכנה לשליטה על מסכים מרוחקים המחוברים לרשת בלבד. הפרויקט פותח בשפת C# ובשפת C++.

Simply Live TV
פיתוח DirectShow Filter עבור ביצוע סטרימינג ממצלמה ייעודית בעלת שש עיניות, Ladybug2 של חברת PointGrey.

HIO
פיתוח תוכנה בלינוקס - C++ לתקשורת בלוטוס בין מערכת מבוססת לינוקס לבין טלפון מבוסס אנדרואיד.

Ecranim
פיתוח תוכנת סטרימינג של וידאו בפרוטוקול RTSP עבור תקשורת בין כרטיס אמבדד לבין מערכת מבוססת אנדרואיד. המרת קוד Live555 למערכת ייעודית.

אינטל
פיתוח תוכנה לביצוע ביומטריה מבוססת לב עבור חברת אידיסיה. הפיתוח נעשה עבור מערכות הפעלה מרובות. המוצר כולל מוצרי בריאות עבור מדידת דופק, לחץ ומצבי רוח. הפיתוח נמכר לחברת אינטל

אינטל
פיתוח ביופידבק מבוסס לב עבור חברת אידיסיה. הפיתוח נמכר לחברת אינטל.

Eden Sender
פיתוח תוכנה לשליחת קבצים גדולים על תשתית הענן של אמזון. שימוש ב- AWS, S3, SES, EC2.

ברודקום
פיתוח תשתית ל- Unit Tests מבוססת על NUnit. פיתוח תוכנה בדוט-נט לשליטה וקינפוג של סנסור של עדשה של מצלמה דיגיטלית.

icon

crmclogo
איציק גזית מנכ"ל< CRMC
http://www.crmc.co.il/
גילנו חברה ואנשים שכיף לעבוד איתם.
מאז הפרויקט חברת "Seed Startup House" משמשת לנו יועצים ונותני פתרונות במספר רב של תחומים ממליץ בחום.

עמידה בלוח-זמנים 5star
דבקות במחיר 5star
מהירות תגובה 5star
ידע ומומחיות 5star
מקצועיות 5star
איכות עבודה 5star


nextninelogo
גיא יצחקי, VP R&D חברת NextNine
http://www.nextnine.com/
שמוליק, מעבר לכך שהוא בעל אישיות נעימה, הינו מקצוען אמיתי, אמין, רציני ומחוייב להצלחת הפרויקט.
באם אצטרך עזרה נוספת בתחום ללא ספק אעזר בו שוב.
עמידה בלוח-זמנים 5star
דבקות במחיר 5star
מהירות תגובה 5star
ידע ומומחיות 5star
מקצועיות 5star
איכות עבודה 5star


יוסי קליין, VP R&D, חברת SimplyLive360
Shmulik from Seed Startup House did a fantastic job! Not only was he responsive and flexible all the way, he is a true professional! Work was done BEFORE schedule to my complete satisfaction. It was a pleasure to work with Shmulik and I truly recommend having him in your team (part of or out-sourcing).


איכות עבודה מקצועיות
עמידה בלוח-זמנים 5star
דבקות במחיר 5star
מהירות תגובה 5star
ידע ומומחיות 5star
מקצועיות 5star
איכות עבודה 5star


עידן רודקין, CEO
מעבר למקצועיות הרבה, מדובר בחברה שבאמת מחוייבת לפרוייקט ומשקיעה מעל ומעבר למען הצלחתו.
כל בקשה ובעיה שעלתה טופלה במלוא הרצינות ותשומת הלב עד לשביעות רצוני המוחלטת.
לא פחות חשוב מכך, מדובר בחבר'ה שכיף ונח לעבוד איתם, מהשלבים הראשונים של הפרוייקט ועד סיומו המוצלח.
יותר מאשמח לעבוד איתם שוב בעתיד.

מרב טבדידישוילי, מנכ"ל
הפרויקט שלנו היה מאוד מורכב (REAL TIME) ולאחר חיפוש ומיון חברות רבות מצאנו את חברת SEED STARTUP HOUSE בהובלה של שמוליק. מהרגע הראשון הבנתי, שמעבר למקצועיות של שמוליק ועובדיו, שלדעתי אין לו אח ורע בתחום, מדובר באנשים שיש הנאה צרופה לעבוד איתם.

הודות לכישוריו היוצאות דופן של שמוליק, שמתבטא ביצירתיות ומקוריות, הפרויקט הסתיים בהצלחה רבה ואנו ממשיכים כל הזמן לשפר אותו.
תמיד יש תחושה אצל שמוליק, שגם דברים מסובכים ביותר הוא יפשט וימצא פתרון אופטימאלי ואכן כך קורה תמיד.
אני ממליץ בחום רב לעבוד עם שמוליק שחר.
בברכה,
מרב טבדידישוילי
מנכ"ל
עמידה בלוח-זמנים 5star
דבקות במחיר 5star
מהירות תגובה 5star
ידע ומומחיות 5star
מקצועיות 5star
איכות עבודה 5star


תמיר שטרית, R&D Manager, חברת iPoint-Media
עבודה מקצועית, עמידה בזמנים ועזרה גם מחוץ לתחומי הפרוייקט.
תמיד מוכנים לבדוק ולחקור תחומים חדשים לייעול העבודה.
ממליץ בחום.
עמידה בלוח-זמנים 5star
דבקות במחיר 5star
מהירות תגובה 5star
ידע ומומחיות 5star
מקצועיות 5star
איכות עבודה 5star

icon

נשמח לקבל את המלצתךחברה*


שם*


תפקיד*


אי-מייל*


מספר טלפון*


( דירוג (1 = לא טוב | 5 = טוב מאוד)


איכות העבודה
1 2 3 4 5

מקצועיות
1 2 3 4 5

דע ומומחיות
1 2 3 4 5

מהירות תגובה
1 2 3 4 5

דבקות במחיר
1 2 3 4 5

עמידה בלוח זמנים
1 2 3 4 5

תיאור*

icon

אוקטובר 2013, פרויקט אייפון מבוסס רשתות חברתיות סיום פיתוח של פרויקט אייפון לדירוג מקומות בילוי.דצמבר 2013, ניהול צי של רכבים און ליין סיום פיתוח מיילסטון משמעותי למעקב וניהול של צי רכבים.ינואר 2014, תחילת עבודה עם משקיעים על פרויקט שקשור בבריאות בפרויקט מעורבים פרופסורים בכירים לרפואה ומשקיעים מ- VC.SSH-Tel-Aviv-University-Exhibition-1

Exhibition Pictures at LaunchPad, NewYork, USA

icon

משרות פתוחות

icon

תרגיש נוח ליצור איתנו קשר בכל עת לגבי כל שאלה.

 


חברה *


שם*


אי-מייל*


טלפון להתקשרות*


דרישות
יחידת תוכנה
פיתוח פתרון שלם


שפות
C++
C
C#
Objective C
Java
ASP
ASP.net
אחר


Platform
חלונות
מקינטוש
אנדרואיד
אייפון
אחר


מערכות אמבדד
PIC
TI
Atmel
אחר


תיאור*

למעלה
icon

HEAD OFFICE

Seed Startup House

Ridgefield,

Connecticut


BRANCH OFFICE

Seed Startup House

Tel-Aviv, ISRAEL.

+972 (54) 2277188

icon

סניף ראשי
327-2417 (631) 1+

| אתר הבית | על הבית | פרויקטים | חדשות | המלץ | דרושים | צור קשר |

זכויות יוצרים © 2014 בית התוכנה של הסטארט-אפים. כל הזכויות שמורות.

מדיניות פרטיות | תנאים והגבלות | כתב ויתור