icon

DOT.NET MVC 4 Framework

מומחים בפיתוח צד שרת מבוסס MVC. ובפרט, פיתחנו מספר שרתים מבוססי הטכנולוגיה הזו הנותנים מענה למיליוני בקשות מאפליקציות ומאתרי ווב.

Objective C and iOs

אנחנו מפתחים אפליקציות לאנדרואיד. מומחים בפיתוח ממשקים המתאימים לרזולוציות שונות עבור מכשירים שונים.אנחנו מומחים בעבודה עם Legasi Code הכתוב בשפת ++C ובניית גשר ב- NDK ו- JNI להפעלה גם במערכת ההפעלה אנדרואיד.

ASP.NET

מומחים בפיתוח לווב - אתרים מורכבים עם ממשק מורכב וגישות לבסיסי נתונים דרך Entity Framework.

Amazon EC2, S3, SES and AWS

אנחנו מכירים טוב את הענן של אמזון. השרתים שאנחנו מפתחים מאוחסנים בענן של אמזון. כמו כן פיתחנו מספר תוכנות באמצעות ממשק AWS לאחסון ושליחת מיילים דרך שירותי הענן של אמזון.

GPS and Maps

אנחנו מפתחים אפליקציות ואתרים מבוססי מיקום. בין התוכנות שפיתחנו, אתר המציג מיקומים של רכבים על גבי מפה, אפליקציה להצגה של מקומות קרובים ואפליקציה להצגת מיקומך הנוכחי על גבי מפה ושליחתו לשרת.

Media-Video-Audio and Streamers

פיתחנו מספר תוכנות ואפליקציות בתחום הוידאו. בין היתר, פיתחנו סטרימר מבוסס כרטיס אמבדד של TI DM 365, פיתחנו מערכת לשידור וידאו ממצלמה תלת מימדית, בנוסף, פיתחנו אפליקציה המשדרת קול ווידאו בפרוטוקול SIP.

Dot.Net C# (Sharp)

כאשר אנחנו מפתחים בדוט-נט אנחנו בעיקר מפתחים ב- C Sharp. פיתוח בדוט-נט בדרך כלל מיועד לפרויקטים שאינם מערבים פיתוח אמבדד וכאשר אין סיבה מהותית לכתיבה בשפות "נחותות" יותר כמו C או ++C. המטרה היא תמיד לבחור את השפה המתאימה ביותר לפרויקט, בעיקר מהצד של מהירות היציאה לשוק והקלות בתחזוקה, דברים המוזילים את עלות הפרויקט כולו.

GWT

יש לנו ניסיון בפיתוח אתרים מבוססי GWT, ובפרט, פיתחנו אתר דינמי המציג מיקום אמיתי של מכוניות על גבי מפה. המיקום משתנה באופן דינמי כל הזמן באמצעות גישה לשרת בפרוטוקול JSON, לקבלת הנתונים העדכניים.

Embedded PIC24F - MPLAB

עבור חברת הסטארט-אפ איידיסיה (שנמכרה זה מכבר לחברת אינטל) ממשנו על גבי PIC אלגוריתם ביומטרי הכתוב בשפת C. האלגוריתם רץ על מעבד PIC (אמבדד) עם עשרות מיליוני חישובים בשניה ועם צריכת זיכרון מינימלית עבור האלגוריתם של Mega.

Linux

יש לנו שליטה מלאה במערכת ההפעלה לינוקס. העבודה שלנו בלינוקס כוללת שליטה מלאה בעבודה עם קוד פתוח כמו ספריות לבלוטוס', ספריות לסטרימרים, ספריות לשיחות ועידה ועוד.

Windows

אנחנו מפתחים בסביבת חלונות , שרתים, קליינטים ואתרים.

C++

שפת ++C היא שפת אם עבורינו. אנחנו משתמשים בשפה זו כאשר יש צורך לכתוב קוד שיוכל לרוץ על מספר מערכות הפעלה או כאשר אנחנו נדרשים לתחזק Legacy code.

C

כתיבת תוכנה בשפת C מצריכה מומחיות רבה. אנחנו יודעים, גם בסביבת C להשתמש במטודולוגיית מונחה עצמים, חלוקה לאובייקטים ומחלקות. אנחנו אפילו ממשים את ריבוי התצורתיות - Polymorphism על גבי שפה זו. יש לנו ידע רב במציאת דליפות זיכרון ובעבודה עם כלים כמו BoundsChecker.

Java

בשפת הפיתוח ג'אווה יש לנו ניסיון רב. הן בכתיבת אפליקציות למערכת ההפעלה אנדרואיד והן בפיתוח שרתים ואתרים מבוססי GWT.

COM and DCOM

אנחנו מכירים את המטודולוגיה ה- COM-ית על בוריה. אנחנו יודעים לפתח ולדבאג COM ב- C++ או ב- VB. בנוסף, יש לנו ניסיון בעבודה עם דוט.נט מול COM.

Bluetooth

אנחנו מכירים את הפרוטוקול על בוריו. פיתחנו במערכת ההפעלה לינוקס, תוכנת קליינט סרבר לצ'אט מעל בלוטוס'. מכירים מצויין את הפרוטוקולים השונים, פרוטוקול SPP ועוד.

Multithreading

אנחנו משתמשים בריבוי משימות על פי הצורך בתוכנות שאנחנו מפתחים. יש לנו תשתית לריבוי משימות בפלטפורמות שונות, לינוקס, חלונות. כתבנו תוכנה למסחר אוטומטי בבורסה המחזיקה באופן מקבילי כ-20 משימות.

Object Oriented and Design Patterns

תכנות מונחה עצמים נמצא בכל תוכנה שאנחנו מפתחים. ישנה הקפדה על חלוקה לשכבות, שכבת בסיס הנתונים, שכבת השרת ושכבת הלקוח (קליינט). לכל שכבה יש API מסודר. בנוסף, כל שכבה מחולקת למחלקות משנה, ישנו שימוש חוזר בפונקציונליות באוביקטים דומים על ידי ירושה וריבוי צורתיות (Polymorphism). אנחנו מכירים ומשתמשים במידת הצורך ב- Design Patterns, בין היתר ב-: Singleton, Factory and Observer. בכל השרתים שלנו יש שימוש ב- Entity Framework לגישות לבסיס הנתונים.

רשתות חברתיות

אנחנו מפתחים אפליקציות עם גישות לרשתות חברתיות. בפרט, פיתחנו אפליקציית אייפון המשתמשת בפייסבוק לצורך כניסה וזיהוי משתמש, בנוסף, האפליקציה מעלה Post-ים לפייסבוק ומתקשרת עם רשימת החברים של המשתמש.

Directshow Filters

פיתחנו Directshow Filter עבור מצלמה של חברת Point Grey. המצלמה מסוג - Ladybug2. הפילטר מאפשר לראות את הסטרים של הוידאו בכל תוכנה התומכת ב- Directshow, כמו סקייפ, Flash Media Live Encoder, ועוד.

Unit Testing Frameworks - NUNIT & CPP UNIT

אנחנו רואים חשיבות רבה בביצוע בדיקות תוכנה. כדי להגיע לבדיקות מקיפות, אנחנו מבצעים בדיקות דקדקניות לכל מודול אותו אנו מפתחים, זאת באמצעות Unit Tests. בנוסף, אנחנו משמשים כיועצים עבור חברות תוכנה אחרות, לצורך התמעת המטודולוגיה והשימוש בתשתיות הקוד הפתוח לביצוע Unit Tests.

Linphone and SIP Protocol

אנחנו מכירים את ה- API של Linphone על בוריו. יש לנו ניסיון בקימפול ה- API על מערכת לינוקס כדי ליצר ממנו את ה- API עבור מערכת ההפעלה אנדרואיד. בנינו באנדרואיד קליינט חדש המבוסס על ה- API של Linphone. מכירים טוב את פרוטוקול SIP המשמש את אפליקציית Linphone.

מסחר אוטומטי בבורסה ומערכת סיברון

פיתחנו פרויקט למסחר אוטומטי בבורסה. התוכנה מבצעת את המסחר בזמנים קצרים ביותר על אופציות המעו"ף. התוכנה משתמשת ב- API של סיברון לצורך ביצוע פעולות המסחר.

JSON Protocol

אנחנו משתמשים בפרוטוקול JSON לתקשורת בין שרתי ה- MVC שאנחנו מפתחים לבין אפליקציות המובייל. יש לנו תשתיות ל- Parsing של JSON בכל פלטפורמה ושפה: JAVA for Android, C# for Microsoft MVC Server and C++ for Linux.

Biometrics - Fingerprint - ECG

יש לנו ניסיון רב בפיתוח מערכות ביומטריות על פי טביעת אצבע או על פי א.ק.ג. חקרנו את ה- Bio-API עד היסוד ועבדנו עם SDK-ים שונים של טביעת אצבע. בנוסף, פיתחנו אלגוריתם לזיהוי אנשים על פי א.ק.ג, כחלק מעבודתינו עם חברת הסטארט-אפ, איידיסיה, שנמכרה לחברת אינטל. במסגרת עבודה זו פיתחנו SDK שלם המאפשר לחברות צד שלישי לפתח אפליקציות מעל ה- SDK הביומטרי שלנו.

Log4XX - Log4Net - Log4J

אנחנו משתמשים בקוד הפתוח של Apache לכתיבת לוגים במערכת התוכנה. אנחנו רואים חשיבות רבה בכתיבה ללוג אשר עוזרת בפתירון של בעיות תוכנה רבות.

BlueZ

חקרנו במשך זמן ממושך את הנושא: תקשורת בלוטוס' מעל מערכת ההפעלה לינוקס ופיתחנו תוכנות המשתמשות בספריית הקוד הפתוח BlueZ לתקשורת Bluetooth. בין היתר פיתחנו תוכנת צ'אט, שרת לקוח בפרוטוקול SPP וחקרנו את פרוטורקול הקול עבור מימוש אזניית בלוטוס'.
| אתר הבית | על הבית | פרויקטים | חדשות | המלץ | דרושים | צור קשר |

זכויות יוצרים © 2014 בית התוכנה של הסטארט-אפים. כל הזכויות שמורות.

מדיניות פרטיות | תנאים והגבלות | כתב ויתור